400
REKONŠTRUKCIE BYTOVÝCH JADIER

REKONŠTRUKCIE BYTOVÝCH JADIER

Kompletná dodávka materiálov, služieb a jednotlivých profesií pri rekonštrukcii bytového jadra je štandardnou súčasťou našej práce - jednoducho urobíme všetko "na kľúč" a v dohodnutom termíne presne tak ako sa dohodneme so zákazníkom.

POSTUP PRÁC
REKONŠTRUKCIE KÚPEĽNÍ

REKONŠTRUKCIE KÚPEĽNÍ, KTORÉ MAJÚ SVOJE NAJLEPŠIE ČASY ZA SEBOU

Vaša stará kúpeľňa má svoje najlepšie časy za sebou? Žiaden problém, urobíme Vám krásnu a modernú kúpeľňu presne podľa Vašich predstáv. Stačí nám zavolať a dohodneme si stretnutie, kde si prejdeme spolu Vaše predstavy a požiadavky.

KONTAKTUJTE NÁS
REKONŠTRUKCIE BYTOV A DOMOV

REKONŠTRUKCIE BYTOV A DOMOV

Kúpili ste starší byt alebo dom a potrebujete ho zrekonštruovať? Neviete kde začať a treba najskôr urobiť? Netrápte sa. Stačí nám zavolať a my Vám poradíme a pomôžeme s realizáciou prestavby alebo rekonštrukcie na Váš vysnívaný domov.

POSTUP PRÁC
REFERENCIE ZÁKAZNÍKOV NA SLUŽBY RENOVBYT

NAŠI SPOKOJNÍ ZÁKAZNÍCI HOVORIA ZA NÁS

Pozrite si fotogalériu s výberom nami realizovaných rekonštrukcií bytových jadier, kúpeľňí, bytov a domov alebo si prečítajte čo hovoria naši zákazníci na spoluprácu s nami. Ak máte akúkoľvek otázku, tak neváhajte a kontaktujte nás.

DOZVEDIEŤ SA VIAC

PREHĽAD ČINNOSTÍ

Prehľad jednotlivých služieb/profesií, ktoré Vám vieme dodať. Komplexná ponuka prác na Vašom interiéri.

ČO VŠETKO ROBÍME

POSTUP PRÁC

Každá rekonštrukcia má presne stanovený priebeh, aby jednotlivé činnosti do seba presne zapadali.

DOZVEDIEŤ SA VIAC

POVEDALI O NÁS

Radi privítame i Vás názor na našu prácu, taktiež si môžete pozrieť, čo o nás už napísali naši spokojní zákazníci.

POZRIEŤ REFERENCIE

KONTAKTUJTE NÁS

Kompletný kontakt a e-mailový formulár na zaslanie Vášho dopytu a podkladov, konzultácie sú bezplatné.

KONTAKTNÝ FORMULÁR
FOTOGALÉRIA

Prehľad nami realizovaných rekonštrukcií bytových jadier, kúpeľní, bytov a interiérov domov.

VIAC INFO
ROZPIS PRÁC

Základné informácie o tom, čo Vás čaká - postup realizácie celej zákazky, prehľad našich služieb, stanovenie ceny.

VIAC INFO

REKONŠTRUKCIA BYTOVÉHO JADRA UŽ DO 5 DNÍ - ROČNE ZREALIZUJEME VIAC AKO 80 ZÁKAZIEK

RENOVBYT s.r.o. je stavebná firma, ktorá poskytuje kompletné služby v oblasti rekonštrukcie bytových jadier, kúpeľní, rekonštrukcie celých bytov ako aj rôzne prestavby podľa želania zákazníka. Bezplatné poradenstvo zákazníkovi pri plánovaní jeho rekonštrukcie je u nás štandardom.

Obhliadka a kalkulácie predbežného rozpočtu (zdarma), demontáž a búracie práce, murovacie práce, vodoinštalácia, elektroinštalácia, dlažby a obklady, kurenárske práce, montáž doplnkov, maliarske práce. Kvalita a presnosť práce sú samozrejmosťou, poskytujeme záruku na vykonanú prácu. Máme dlhoročné skúsenosti a prácu vykonávame v dohodnutom termíne. Máme možnosť zabezpečiť zľavy na sanitárny materiál a obklady.

Rekonštrukcie bytových jadier, bytov a kúpeľní realizujeme v Trenčianskom a Žilinskom kraji, v Bratislave, Trnave a okolí.

Disponujeme vlastnými vozidlami a vieme zabezpečiť dovoz materiálu potrebného na rekonštrukciu. Dovoz materiálu potrebného na rekonštrukciu a tiaktiež i zriaďovacích predmetov a sanity teda vieme efektívne zabezpečiť tak, aby ste mali čo najmenej starostí s rekonštrukciou Vášho bytu, domou alebo bytového jadra. Využitie našej dopravy pri dodávke materiálu a zriaďovacích predmetov dohodneme s Vami na osobnom stretnutí pri prejednávaní Vašej zákazky, pre konzultáciu nás neváhajte kontaktovať.

RÝCHLY KONTAKT - PORADENSTVO

Potrebujete zrekonštruovať bytové jadro, kúpeľňu, byt alebo dom?

Zavolajte nám a dohodneme si stretnutie. Pomôžeme Vám s rekonštrukciou.

 

KONTAKT