Rekonštrukcie bytových jadier, bytov a domov kvalitne, načas a za príjemnú cenu

ročne zrealizujeme viac ako 80 zákaziek

REFERENCIE - POVEDALI O NÁS PO REKONŠTRUKCII BYTOVÉHO JADRA


Katarína Janurová

S firmou RENOVBYT extrémna spokojnosť. Prerábali nám v MT 4 izbový byt na kompletku, steny oškriabali do panelu, nová elektrika, kupelňa a záchod na komplet, robili aj kuchyňu a podlahy, vo veľmi krátkom čase s veľmi dobrým výsledkom, ĎAKUJEME, teraz ich chceme osloviť na prerábku jedného poschodia v rodinnom dome.


Augustín Kuliha

Už viac ako rok prerobené jadro a všetko funguje ako má,absolútna spokojnosť.


Zuzana Halamčáková, Peter Truchlý

Nám firma p. Kostku rekonštruovala byt z roku 1949. Prístup zamestnancov bol skvelý, p. Kostka si poradil so všetkým, vybavoval, komunikoval, riešil problémy čo vznikli. Všetci aj s majstrami boli slušní, ochotní, naše pripomienky vzali na vedomie alebo poradili čo by bolo najlepšie. Rekonštrukciu starého bytu sme zvládli elegantne.


Martin Tužinčin

Martin Tužinčin Veľká vďaka firme RENOVBYT. Maximálna profesionalita v každej oblasti ich práce a jednoznačne cenovo najlepšia ponuka z celej SR. Vrelo odporúčam! Ešte raz ďakujem, s pozdravom Martin Tužinčin


František Pekara

Dakujem p.Kostkovi i firme Renovbyt za skvely pristup i poradenstvo a zvlast Velka vdaka skvelej dvojici majstrov Samajovcov,boli naozaj majstrami svojho remesla klobuk dole pred vami pani,vzdy ustretovy a vedeli skvele poradit,este raz Velka vdaka vsetko bolo podla mojich predstav a perfektne odvedena praca,prajem vsetko dobre s pozdravom. Pekara.F


Karol Feranec

Firmu Renovbyt odporúčame každému, kto ide prerábať bytové jadro alebo celý byt. Majstri sú odborníci, ktorí sa rozumejú svojej práci a navyše vedia poradiť. Takže neváhajte ich kontaktovať. Budete spokojní, tak ako aj my.


Alžbeta Balogová

Vyjadrujem p.Kostkovi a jeho pracovníkom veľkú vďaku a spokojnosť za kompletnú rekonštrukciu môjho dvojizbového bytu vo vysokej kvalite. Všetko prebehlo podľa plánu v stanovenom čase a vo vynikajúcej pracovnej atmosfére.


Miroslava Bednárová

Ďakujeme firme RENOVBYT za rekonštrukciu kúpelne v rodinnom dome, vrelo ju všetkým odporúčame. Komunikácia, rýchlosť a odbornosť práce všetko na výbornú. Ešte raz ďakujeme rodina Bednárová


Ľubo

Za jeden týždeň sme mali prestavanú kúpeľňu. Som spokojný s realizovanou prácou a tiež s prístupom pracovníkov. Poradili a pritom využili svoje skúsenosti s realizácie, ku ktorým sa inak nedostanem, ak v tomto obore nepracujem. Firmu som už odporučil ďalším záujemcom o prestavbu jadra. Prajem firme aby sa jej darilo aj v budúcnosti. Rád poskytnem aj fotografie z hotového diela.


Juro

Veľká spokojnosť s realizovanou prácou. Rýchle a seriózne jednanie. Pracovníci sú odborníci na svoju prácu. Vedia aj poradiť v prípade nerozhodnosti s dispozičnom riešením. Ďakujeme .


Miroslav Javorský

To čo bolo pre bratislavské firmy strašne komplikované, zamestnanci Renovbytu zrealizovali bez zbytočných rečí a navyše za polovičnú cenu. Vybúranie panelu zvládli za necelé dve hodiny, nová priečka je dokonale rovná, každú tvárnicu lepili s použitím vodováhy. Veľkoformátové obkladačky rezali opatrne, na nerozoznanie od vodného lúča, ktorý som využil len pri dvoch obkladačkách, ostatné som už nechal na pána Kamarása, ktorý sa trpezlivo hral s každou obkladačkou. Podmurovaná vaňa aj sprchová vanička sú bezchybne vyspádované, neostáva v nich žiadna voda, Rohová vaňa je obmurovaná do precízneho oblúka. Ocenil som aj opatrnosť s akou manipulovali s odpadom a stavebným materiálom, nič nerozbili, nepoškriabali, nepoškodili. Referencie na túto firmu rád poskytnem na tel. č. 0904 893 005. Miro Javorský


Peter Kuba

Firmu RENOVBYT môžeme doporučiť.Kvalita a rýchlosť prác je ich hlavnou devízou. Ďakujeme! Rodina Kubová


Balážová J.

Musim potvrdit,firma Renovbyt je velmi spolahliva , pracuju rychlo, kvalitne a celkovy pristup je seriozny.a ludsky. Sme taktiez velmi spokojni a mozeme ich len doporucit.


Iveta

Firmu Renovbyt možem len odporučiť, skvelá partia a skvelá práca...S rekonštrukciou bytoveho jadra sme boli veľmi spokojni...Rýchla a kvalitna prerábka, za 5 dni sme mali všetko hotové..Prajem Renovbytu všetko len to najlepšie .-)


Ivan Hudec

Začiatkom marca nám firma RENOVBYT rekonštruovala kúpeľňu v byte. Robotníci boli veľmi ústretoví a neskutočne šikovní. Všetko sa dalo, s ničím nebol problém, makali doslova ako na svojom, t. j. na všetko dávali pozor, so všetkým sa vyhrali, ponastavovali, dokonca opravili aj veci, ktoré nám dlhodobo nefungovali (zásuvky) a predošlí pracovníci nás presviedčali, že to proste "nejde opraviť". Veľkým plusom bolo aj to, že udržiavali stále poriadok, všetko po sebe každý deň upratali, dokonca poumývali nielen v byte, ale aj na chodbe a v spoločných priestoroch. Firmu môžeme len odporučiť, ak hľadáte precíznosť, spoľahlivosť a serióznosť v jednaní aj pri práci.


Marek

Som maximalne spokojny s vykonanou pracou,vsetko co sme si dohodli splnili.


rodina Uhrinová

Ďakujeme firme Renovbyt pod vedením Jozefa Kostku. Sme výnimočne spokojní s profesionálnou a kvalitne odvedenou prácou. Rodina Uhrinová, Prievidza.


Marcela

Tiež som veľmi spokojná s rekonštrukciou bytového jadra a aj s prístupom pracovníkov Renovbytu. Odporúčam budúcim potencionálnym zákazníkom a ďakujem firme Renovbyt.


Eva

Do týždňa som mala krásne zrekonštruovanú kúpeľňu v byte presne podľa mojich predstáv a požiadaviek. S prácou Renovbytu som veľmi spokojná a budem odporúčať ďalej. Ďakujem.


Jano

Krásne mi zrekonštruovali bytové jadro, som maximálne spokojný s prístupom a taktiež i celkovým výsledkom.


 

Formulár na zaslanie Vašej referencie:

Meno a priezvisko *
E-mail *
Text Vašej referencie na našu spoločnosť *
Súhlas so spracovaním osobných údajov*
Súhlasím so spracovaním osobných údajov
Odoslať refereenciu

Ako prebiehajú práce?

Prehľad činností.

aké služby ponúkame

Prehľad jednotlivých služieb/profesií, ktoré Vám vieme dodať. Komplexná ponuka prác na Vašom interiéri.

Postup prác.

ako to prebieha

Každá rekonštrukcia má presne stanovený priebeh, aby jednotlivé činnosti do seba presne zapadali.

Referencie.

čo o nás povedali

Radi privítame i Váš názor na našu prácu, taktiež si môžete pozrieť, čo o nás už napísali naši spokojní zákazníci.

Špecializujeme sa na

Rekonštrukcie bytových jadier

Komplexná dodávka materiálov, služieb a jednotlivých odborných profesií pri rekonštrukcii bytového jadra je silnou stránkou pri našich realizáciách - jednoducho urobíme všetko "na kľúč" a v dohodnutom termíne tak ako sa dohodneme so zákazníkom. Rešpektujeme vaše predstavy  o novom bytovom jadre a snažíme sa čo najmenej obmedziť váš komfort.
Neváhajte a oslovte nás

Prerábka bytového jadra, kúpeľne, bytu alebo rodinného domu za rozumnú cenu

0915 700 924

Potrebujete zrekonštruovať bytové jadro, kúpeľňu, byt alebo dom? Zavolajte nám a dohodneme si stretnutie. Pomôžeme Vám s rekonštrukciou.

Vyčaríme vám váš nový domov